Veilinghavenkade 109, Utrecht

Omschrijving

BIJZONDER LICHT, MODERN APPARTEMENT MET 4 KAMERS, BALKON MET PRACHTIG UITZICHT, BERGING EN PARKEERPLAATS IN POPULAIRE PARKHAVEN (CENTRUM-DICHTERSWIJK)
Deze goed onderhouden woning is mooi afgewerkt met diverse praktische inbouwkasten, gietvloer op beide verdiepingen, glad gestuukte wanden, volledig geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing.
De hoge raampartij met veel lichtinval en fraai uitzicht over de haven maken het appartement uniek en extra bijzonder om in te wonen en genieten.

DE OMGEVING
De Veilinghavenkade ligt in de populaire wijk Parkhaven met voornamelijk luxe appartementen.
In de buurt zijn diverse winkels, supermarkten, restaurants met terrassen, scholen en kinderopvang gevestigd. Het Utrechtse stadscentrum en het centraal station zijn op korte afstand gelegen. Tevens goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen. Parkeren kan in de onderliggende parkeergarage en gratis op de openbare weg.

INDELING & VOORZIENINGEN
Begane grond: Entree, hal, toegang tot trappenhuis, lift en ondergelegen parkeerkelder met berging.
De entree is gelegen aan de fraai aangelegde binnentuin, middels diverse toegangspoorten bereikbaar, welke ’s avonds worden afgesloten en zijn voorzien van een video-/belsysteem voor bezoekers.
De berging en parkeerkelder zijn binnendoor bereikbaar.
3e verdieping: Hal, toilet, meterkast. Woonkamer met gietvloer en openslaande deuren naar het balkon op het zuidwesten met prachtig uitzicht op de haven met authentieke schepen. Moderne half open keuken aan de binnentuin zijde, voorzien van inbouwapparatuur, te weten elektrische kookplaat, afzuigkap, combi oven/magnetron, vaatwasser en losse koel-/vriescombinatie.
4e verdieping: Ruime overloop. Twee slaapkamers aan de binnentuin zijde. Moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafelmeubel, zwevend toilet en designradiator, inclusief vloerverwarming. Ruime open vide aan de havenzicht zijde, in gebruik als werkkamer met prachtig lichtinval en uitzicht. Ook deze verdieping is geheel voorzien van een gietvloer.

KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN
• Woonoppervlak ca.: 123 m2
• Aantal kamers: 4, waarvan 1 open kamer (vide)
• Bouwjaar ca.: 2009
• Verwarming en warm water middels centrale voorziening en stadsverwarming
• Elektra bestaat uit 8 groepen en aardlekschakelaar
• Privé parkeerplaats in afgesloten parkeerkelder
• Eeuwigdurend afgekochte erfpacht
• Actieve VVE, servicekosten appartementen Nautilus €198,38 per maand en VVE binnentuin € 22,50
• Oplevering in overleg

Locatie

[ { "address": "Veilinghavenkade 109", "zipCode": "3521 AT", "city": "Utrecht", "lat": 52.0826337, "lng": 5.1085552, "heading": 0, "pitch": 0 } ]

Kenmerken

Overdracht

Prijs
€ 575.000 k.k.
Status
Verkocht onder voorbehoud
Oplevering
in overleg

Bouw

Soort appartement
Maisonnette, Appartement
Woonlaag
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2009
Onderhoud binnen
Goed
Onderhoud buiten
Goed

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
123m²
Inhoud
550m³

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal verdiepingen
2
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, TV-Kabel, Lift

Energie

Isolatie
Volledig geisoleerd
Warm water
Centrale voorziening
Verwarming
Stadsverwarming

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk, Vrij uitzicht
Schuur
Box

Garage

Soort garage
Parkeerkelder, Parkeerplaats

Plattegronden

Interesse in deze woning?
Stel een vraag of maak een bezichtigingsafspraak.

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

Vergelijkbare woningen

Verkocht
Lessinglaan 79, Utrecht
€ 599.000 k.k.
  • Tussenwoning
  • 182m²
  • 6
Verkocht
Jutfaseweg 134, Utrecht
€ 559.000 k.k.
  • Eindwoning
  • 144m²
  • 4
Verkocht
Johannes Brahmsstraat 31, Utrecht
€ 569.000 k.k.
  • Eindwoning
  • 122m²
  • 5
+

Wat is mijn huis waard?

Bereken direct de geschatte waarde.

Direct berekenen