OP LOOPAFSTAND VAN HET CENTRUM EN HET CENTRAAL STATION GELEGEN, LICHT EN VOLLEDIG GEMODERNISEERD 2-KAMER APPARTEMENT MET BALKON
Deze goed onderhouden woning is in 2011 op een stijlvolle manier gerenoveerd en is in de afgelopen jaren met plezier bewoond. De woning is voorzien van een houten vloer, hoge plafonds, glad gestuukte wanden, moderne badkamer en keuken.
DE OMGEVING
De Croesestraat ligt op een uitstekende locatie in de populaire Rivierenwijk. In de buurt zijn diverse winkels, supermarkten, restaurants, speeltuinen, scholen en kinderopvang gevestigd.
De woning ligt op loopafstand van de Moreelsebrug, Parkhaven, het Ledig Erf, Twijnstraat en Rotsoord, met vele leuke restaurants, terrassen en winkels. Tevens op loopafstand van het centraal station, het stadcentrum en de Wester- en Oosterkade met diverse koffietentjes, boekenbar en terrasjes en zitplekken langs het water. Het nieuwe trein-, bus- en tramstation Vaartsche Rijn is op enkele minuten afstand en er is een goede bereikbaarheid naar de diverse uitvalswegen. Parkeren kan op de openbare weg voor de deur (betaald of met vergunning). De Croesestraat is een gemoedelijke en gezellige straat waarvandaan met de trein binnen een half uur Amsterdam of Schiphol bereikt kan worden.
INDELING & VOORZIENINGEN
Begane grond: Centrale hal met trapopgang, brievenbussen.
Eerste verdieping: Woonkamer met veel raampartijen en authentieke details zoals de schouw. De woonkamer geeft toegang tot de slaapkamer, badkamer en het balkon. Ook bevindt zich hier de keuken, met gasfornuis, combi-oven, koelkast en afzuigsysteem. De openslaande deuren geven toegang tot het balkon, welke voldoende ruimte heeft voor een fijne zithoek.
De slaapkamer is voorzien van een vaste kast, en kenmerkt zich door de (hoge) glas in loodramen. De badkamer bevat een inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel.
KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN
• Woonoppervlak ca.: 35 m²
• Inhoud ca.: 118 m³
• Aantal kamers: 2 waarvan 1 sfeervolle, lichte slaapkamer;
• Bouwjaar ca.: 1919;
• Geheel professioneel verbouwd en vernieuwd in 2011, je kunt er dus zo in;
• Hoogwaardig afwerkingsniveau;
• Voorzien van een moderne strakke keuken en badkamer;
• Houten kozijnen geheel v.v. van dubbel glas;
• Eigen CV installatie (2011);
• Actieve, gezonde VvE;
• Parkeren middels vergunning voor de deur;
• Oplevering in overleg