Veilinghavenkade 109, Utrecht

Description

BIJZONDER LICHT, MODERN APPARTEMENT MET 4 KAMERS, BALKON MET PRACHTIG UITZICHT, BERGING EN PARKEERPLAATS IN POPULAIRE PARKHAVEN (CENTRUM-DICHTERSWIJK)
Deze goed onderhouden woning is mooi afgewerkt met diverse praktische inbouwkasten, gietvloer op beide verdiepingen, glad gestuukte wanden, volledig geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing.
De hoge raampartij met veel lichtinval en fraai uitzicht over de haven maken het appartement uniek en extra bijzonder om in te wonen en genieten.

DE OMGEVING
De Veilinghavenkade ligt in de populaire wijk Parkhaven met voornamelijk luxe appartementen.
In de buurt zijn diverse winkels, supermarkten, restaurants met terrassen, scholen en kinderopvang gevestigd. Het Utrechtse stadscentrum en het centraal station zijn op korte afstand gelegen. Tevens goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen. Parkeren kan in de onderliggende parkeergarage en gratis op de openbare weg.

INDELING & VOORZIENINGEN
Begane grond: Entree, hal, toegang tot trappenhuis, lift en ondergelegen parkeerkelder met berging.
De entree is gelegen aan de fraai aangelegde binnentuin, middels diverse toegangspoorten bereikbaar, welke ’s avonds worden afgesloten en zijn voorzien van een video-/belsysteem voor bezoekers.
De berging en parkeerkelder zijn binnendoor bereikbaar.
3e verdieping: Hal, toilet, meterkast. Woonkamer met gietvloer en openslaande deuren naar het balkon op het zuidwesten met prachtig uitzicht op de haven met authentieke schepen. Moderne half open keuken aan de binnentuin zijde, voorzien van inbouwapparatuur, te weten elektrische kookplaat, afzuigkap, combi oven/magnetron, vaatwasser en losse koel-/vriescombinatie.
4e verdieping: Ruime overloop. Twee slaapkamers aan de binnentuin zijde. Moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafelmeubel, zwevend toilet en designradiator, inclusief vloerverwarming. Ruime open vide aan de havenzicht zijde, in gebruik als werkkamer met prachtig lichtinval en uitzicht. Ook deze verdieping is geheel voorzien van een gietvloer.

KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN
• Woonoppervlak ca.: 123 m2
• Aantal kamers: 4, waarvan 1 open kamer (vide)
• Bouwjaar ca.: 2009
• Verwarming en warm water middels centrale voorziening en stadsverwarming
• Elektra bestaat uit 8 groepen en aardlekschakelaar
• Privé parkeerplaats in afgesloten parkeerkelder
• Eeuwigdurend afgekochte erfpacht
• Actieve VVE, servicekosten appartementen Nautilus €198,38 per maand en VVE binnentuin € 22,50
• Oplevering in overleg

Location

[ { "address": "Veilinghavenkade 109", "zipCode": "3521 AT", "city": "Utrecht", "lat": 52.0826337, "lng": 5.1085552, "heading": 0, "pitch": 0 } ]

Details

Overdracht

Price
€ 575.000 k.k.
Status
Sold
Acceptance
in consultation

Build

Apartment type
Maisonnette, Apartment
Bottom floor
Build type
Existing
Build year
2009
Maintenance inside
Good
Maintenance outside
Good

Surface and volume

Living surface
123m²
Volume
550m³

Layout

Rooms
4
Bedrooms
3
Number of floors
2
Facilities
Mechanical ventilation, Cable tv, Lift

Energy

Isolation
Fully isolated
Hot water
Central supply
Heating
City heating

Exterior areas

Location
In residental area, Clear view
Shed
Lock-up

Garage

Garage type
Car park, Parking spot

Floor plans

Interesse in deze woning?
Stel een vraag of maak een bezichtigingsafspraak.

The form has successfully been sent. We wil contact you as soon as possible.

Something went wrong while sending the contact form. Check if you correctly filled in all required fields and try again.

Related houses

Sold
Julianaweg 139, Utrecht
€ 565.000 k.k.
  • Terraced house
  • 146m²
  • 5
Sold
Socrateslaan 6, Utrecht
€ 474.000 k.k.
  • Semi-detached house
  • 124m²
  • 5
Sold
Laan van Chartroise 116, Utrecht
€ 515.000 k.k.
  • Terraced house
  • 179m²
  • 6
+

Wat is mijn huis waard?

Bereken direct de geschatte waarde.

Direct berekenen