KARAKTERISTIEKE ROYALE BENEDENWONING MET SLAAPTOREN, 2 SLAAPKAMERS, DIEPE STADSTUIN EN DAKTERRAS OP HET ZUIDEN IN NIEUW ENGELAND
De originele stijlkenmerken uit begin twintigste eeuw, zoals het glas in lood, het hoge ornamentenplafond en de paneeldeuren geven dit huis karakter en sfeer. De openslaande deuren naar de 10-meter diepe tuin vergroten de leefruimte. In de zonnige tuin en op het dakterras zit je opvallend rustig en beschut tussen het groen. Aan de achterzijde van het huis is een slaapkamer op de begane grond en een slaap/werkkamer op de eerste verdieping. Verder betreft het een goed onderhouden woning, voorzien van glad gestuukte wanden, houten vloeren en volledig voorzien van dubbele beglazing.
DE OMGEVING
De Bilderdijkstraat is een rustige, brede straat. Vanuit de woning heb je vrij uitzicht. Nieuw Engeland is een gezellige, actieve wijk met buurtrestaurant Bij Bram aan het Schimmelplein en Koffie en Ik om de hoek. De dagelijkse boodschappen doe je in het levendige Lombok met de vele winkels en restaurantjes. Een wandeling naar Molen De Ster, De Munt en Park Oog in Al is populair. Het centraal station en het historisch stadscentrum liggen op loopafstand. De snelwegen A12 en A2 zijn snel en makkelijk bereikbaar.
INDELING & VOORZIENINGEN
Begane grond: Entree, hal met meterkast, toilet en een trapkast met wasmachine-opstelling en veel bergruimte. Sfeervolle lichte woonkamer met houten vloer, schouw en openslaande deuren naar de tuin. Nette keuken voorzien van inbouwapparatuur, zoals gasfornuis met elektrische oven, afzuigkap en koelkast. Badkamer met ligbad, douche en wastafel. Via een hal met granitovloer kom je in de slaapkamer aan de achterzijde met vaste inbouwkast. De diepe achtertuin is gelegen op het zuiden, met aangebouwde stenen berging en trap naar een dakterras boven de berging.
1e verdieping: Via de trapopgang vanaf de hal beneden kom je op de 2e slaapkamer. Eveneens met vaste ruime inbouwkast.
KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN
• Woonoppervlak ca.: 75 m2
• Aantal kamers: 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers)
• Bouwjaar: rond 1910
• Electra met 4 groepen en aardlekschakelaar, verwarming en warm water middels CV uit 2014
• Karakteristieke details zoals paneeldeuren, glas in lood, schouw en ornamentenplafond
• Goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen en centraal station
• Met vergunning parkeren voor de deur op de openbare weg
• VvE is actief, servicekosten €25 per maand
• Oplevering in overleg